horčík

železo

vápnik

Korytnica minerálna voda 

Prírodná minerálna voda Korytnica je pre svoje zloženie vhodná najmä pre ľudí s nedostatkom železa. Pozitívne pôsobenie na ľudský organizmus vyplýva z nízkeho obsahu solí a vysokého obsahu vápnika, horčíka a flóru v jednej z mála minerálnych vôd na Slovensku.  Vhodná hlavne pre ľudí trpiacich cukrovkou, osteoporózou a anémiou. 

Korytnica perlivá minerálna voda

Perlivá minerálna voda Korytnica výnimočná pre svoje zloženie. Plná minerálov vápnika a horčíka je vhodná na každodenné užívanie. Lahodná a jemne osviežujúca chuť dodáva výnimočnosť tejto minerálnej vode.

Korytnická dojčenská pramenitá voda

Korytnická dojčenská pramenitá voda s nízkym obsahom minerálov. Nízkomineralizovaná pramenitá voda je vhodná pre pitný režim dieťaťa. Pri príprave čajov, pitného režimu, príprave jedla, mlieka. Vďaka obsahu vápnika a horčíka je táto pramenitá voda vhodná pre správny vývoj dojčiat a malých detí.    

Korytnica jemne perlivá minerálna voda

Jemne perlivá minerálna voda Korytnica výnimočná pre svoje minerálne zloženie spolu so zníženým prírodným obsahom oxidu uhličitého. Lahodná a jemne osviežujúca chuť dodáva výnimočnosť tejto minerálnej vode.

Korytnická pramenitá voda neperlivá

Korytnická pramenitá voda neperlivá. Čistá chuť a optimálny pomer minerálov bez oxidu uhličitého je tá správna voľba pre každodenné osvieženie. Tajomstvo chuti a čistoty tejto pramenitej vody je že prúdi na povrch z podzemného zdroja vody. Voda pri ceste na povrch je zbavená všetkých nečistôt, čo zaručuje kvalitu pramenitej vody.

Spoločnosť Aqua Core s.r.o. je distribútorom minerálnych vôd Korytnica